Czuwaj!
Nasza piątkowa zbiórka, odbyła się oczywiście jak co tydzień. Głównym tematem były andrzejki. Za raz po apelu, ściągnęliśmy mundury, stanęliśmy w kręgu i zabawiliśmy się w "Biegnie sobie mały osioł..." gdy wszyscy byli rozbawieni rozpoczęliśmy najbardziej ciekawy punkt zbiórki, czyli tańce. Na początek nauczyliśmy się podstawowych kroków do walca, później dobraliśmy się w pary damsko-męskie. Po dopracowaniu wszystkich ważnych szczegółów, mogliśmy wybrać pary, którym taniec nie sprawiał trudności. Tak też nauczyliśmy się drugiego tańca cha-cha. Gdy wszystko było opanowane w 100 % wybraliśmy 6 par, które walczyły o tytuł Królowej i Króla drużyny.
Zdjęcia ze zbiórki
https://plus.google.com/photos/110926241111658163159/albums/6086854532773929505
Dh. Julia
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz