poniedziałek, 16 stycznia 2017

Powrót na bloga!

 Po przerwie wracamy do prowadzenia bloga i relacjonowania na bieżąco wydarzeń z życia drużyny. Wiele przeżyliśmy, zwiedziliśmy dużo miejsc, poznaliśmy mnóstwo wspaniałych ludzi. Uważamy, że należy się tym dzielić oraz pokazywać jak ważne jest dla nas harcerstwo i czas spędzony wspólnie.
W nowym roku harcerskim zaszły niewielkie zmiany w kadrze. Mamy nową przyboczną, nowego zastępowego. Mamy nadzieję, że wykażą się cierpliwością i zaangażowaniem. Życzymy powodzenia!

Skład kadry:
 drużynowy: dh Dariusz Groszewski
przyboczne: dh Monika Grzenkowicz i dh Olga Wolska
zastępowi:
20 zastęp „Kudłate Kobry” - dh Marta Razimowicz
10 zastęp „Węże Borneo” - dh Sebastian Kubica
funkcyjni zastępów:
20 zastęp „Kudłate Kobry” - dh Aleksandra Sobczak i dh Julia Czubaty
10 zastęp „Węże Borneo” - dh Paweł Lidzbarski

Mamy nadzieję, że nowy rok 2017 będzie dla nas rokiem pełnym przygód! 😁 :)
Czuwaj!


Brak komentarzy: