sobota, 22 grudnia 2012

Wigilia całego Hufca....

Gdy wyszliśmy ze szkoły na dworze czekał na nas autobus z innymi harcerzami. Wszyscy pojechaliśmy do leśniczówki "Drętowo" było trochę ciasno ale ważne że dojechaliśmy wszyscy cali :D Gdy wyszliśmy z autobusu czekało na nas rozpalone ognisko gdzie tam podzieliliśmy się opłatkiem i odmówiliśmy modlitwę. Po tym weszliśmy do świetlicy a małe zuchy przedstawiły jasełka, dostaliśmy pierogi po czym wszyscy się na nie rzucili oraz ciepły barszcz w kubeczkach. Przyszedł do nas Mikołaj !! który rozdał nam prezenty i rózgi. Niestety musiał kiedyś nadejść koniec wigilii hufca i nadszedł wszyscy stanęliśmy w kręgu i poszliśmy do autobusu który zawiózł nas do domu.
Dh. Julia

Brak komentarzy: