Witam, wczoraj była nasza wigilijna zbiórka. Rozpoczęła się lekkim apelem a później przeszliśmy do harcówki gdzie tam czekał na nas stół nie taki tradycyjny jak jest w wieczór wigilijny ale był oraz prezenty które robiliśmy sobie wzajemnie. Pośpiewaliśmy kolędy, bawiliśmy się w najszybsze wypicie barszczu w kalambury a na końcu nasz drużynowy rozdawał paczki. Rozdawanie paczek oczywiście z humorem bo tego nam nie braknie na zbiórkach, każdy kto był wyczytany musiał coś zrobić np.: zrobić coś głupiego, udawać renifera itp. Musieliśmy zmieścić się w czasie ponieważ pod naszą szkołą czekał na nas autobus którym mieliśmy pojechać na wigilię hufca ( a to już niedługo)
dh. Julia
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz