Witajcie moi wierni czytelnicy dziś była nasza piątkowa zbióreczka :D Nasz drużynowy pierwszy raz się nie spóźnił, był punktualnie o 15:33. Oczywiście był apel i na chwilkę usiedliśmy do kręgu by porozmawiać o ważnych sprawach. Za tydzień mamy swoją wigilię oraz wybieram się na wigilię hufcową, również w następnym tygodniu. Dziewczyny były na spacerze zimowym w lesie z nową zastępową (Grześkiem) a nasi chłopcy podobno planowali kabaret na wigilię.
Małe edytowanie bo zapomniałam coś powiedzieć. Dziś na zbiórce był "Grapcio" pies naszego przybocznego :D Pies był z dziewczynami na spacerze po czym biegał cały czas po lesie lub tarzał się w śniegu na środku drogi. Tak mi się przypomniało więc napisałam.
Małe edytowanie bo zapomniałam coś powiedzieć. Dziś na zbiórce był "Grapcio" pies naszego przybocznego :D Pies był z dziewczynami na spacerze po czym biegał cały czas po lesie lub tarzał się w śniegu na środku drogi. Tak mi się przypomniało więc napisałam.
dh. Julia
Pozdrawiam :D