| Zbiórka zuchowa na Kursie dla Zastępowych |
Do obozu w Myczkowcach jeszcze tylko 35 dni!!!
Mam nadzieję że wpłaty wpłynęły na konto ;) Czas na wpłaty tylko do 15 lipca (Czyli do najbliższego poniedziałku)!
dh. Monika
1 komentarz:
dh Moniko-Legionowo pozdrawia :p
Prześlij komentarz