wtorek, 13 sierpnia 2013

Odliczamy !

Taak ! Za 3 dni o 15:40 wszyscy spotkamy się na Dworcu PKP w Lęborku. Z którego odjedziemy pociągiem  do Myczkowców.

Brak komentarzy: