Strony
Strona główna
Nasza Drużyna
Historia Drużyny
Członkowie Drużyny
Jacek Pałkiewicz
Galeria
wtorek, 13 sierpnia 2013
Odliczamy !
Taak ! Za
3 dni
o 15:40 wszyscy spotkamy się na Dworcu PKP w Lęborku. Z którego odjedziemy pociągiem do
Myczkowców
.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz