czwartek, 15 sierpnia 2013

Odliczamy !


Tylko 1 DZIEŃ do wyjazdu na obóz !
Wszyscy spakowani ? 


Od 16.08.2013 r. do 26.08.2013 r.
 Na blogu nie będą pojawiać się posty. 
Chyba że gdzieś znajdziemy Wi-Fi. ;)

dh. Julia

Brak komentarzy: