sobota, 12 października 2013

Zbiórka.

W piątek 11 października odbyła się zbiórka, nie typowa zbiórka gdyż był to Dzień Chłopaka. Gdy wszyscy dotarli, zostali podzieleni na dwu osobowe patrole. Każdy patrol miał za zadanie w jak najszybszym czasie zaliczyć wszystkie punkty i dojść do harcówki. Punkty miały za sprawdzenie męskości naszych druhów. Wszyscy sprawnie dotarli do szkoły gdzie w harcówce czekała na nich miła niespodzianka. Mianowicie, poczęstunek oraz drobne prezenty. Nasi chłopcy myślę że są wdzięczni za to co im przygotowałyśmy. 



Lepszych druhów co w naszej drużynie nie ma.




















08.11.2013 r. - 12.11.2013 r. Wyjazd do Krakowa, koszt 170 zł. Zapowiada się dużo atrakcji.





Przepraszam za nie obecność, trochę za dużo nauki a ostatnio rzadko 
były zbiórki więc nie było o czym pisać.


dh. Julia

Brak komentarzy: