sobota, 12 października 2013
Zbiórka.
W piątek 11 października odbyła się zbiórka, nie typowa zbiórka gdyż był to Dzień Chłopaka. Gdy wszyscy dotarli, zostali podzieleni na dwu osobowe patrole. Każdy patrol miał za zadanie w jak najszybszym czasie zaliczyć wszystkie punkty i dojść do harcówki. Punkty miały za sprawdzenie męskości naszych druhów. Wszyscy sprawnie dotarli do szkoły gdzie w harcówce czekała na nich miła niespodzianka. Mianowicie, poczęstunek oraz drobne prezenty. Nasi chłopcy myślę że są wdzięczni za to co im przygotowałyśmy.
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz