No to jak w tytule dziś była zbiórka. Z racji tego że odwiedził nas pan Grzesiu, który uczył gry na gitarze w hufcu, zbiórka była w zastępach. Druhny miały zajęcia muzyczne, na których poznały piosenkę "Zostanie tyle gór". Chodź znamy ją z Bieszczad to właściwie dziś nauczyłyśmy się całego tekstu jak i chwytów. Było bardzo fajnie, oczywiście nie zabrakło emocji. Gdyż druhną które były uczone przez pana Grzegorza zrobiło się bardzo przykro s powodu wyjazdu pana za granicę. Natomiast nasi druhowie mieli zajęcia w terenie oraz zapoznawali się z nowymi osobami, które doszły do drużyny. Bardzo fajnie że dochodzą do nas nowe osoby, przez co nasza drużyna się powiększa.
Ogromnym zaszczytem było dla nas to że pan Grzesiu znalazł dla nas czas by pograć z nami i jednocześnie pożegnać się.
Zbiórka była bardzo udana. Byle do następnego Piątku !
PS. To SETNY post na bogu.
dh. Julia
 |
| Pierwsze Obozowe Ognisko |
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz