piątek, 13 czerwca 2014

13.06.2014 r.

Czuwaj!
Witam Was po dosyć dużej przerwie, ale ten maj tak szybko miną, w skrócie to WGP wypadło bardzo dobrze, wszystko tak jak miało być. Włochy - brak słów, było bardzo bardzo bardzo bardzo fajnie. Ludzie, atmosfera i to wszystko. 

No a dziś zbiórka, bardzo luźna. Troszkę porozmawialiśmy w harcówce na ważne tematy, a później poszliśmy w teren. 
Podzieliliśmy się na dwa patrole, każdy z patroli otrzymał krótkofalówkę i GPS. Jedna grupa była grupą chowającą cukierki, zaś druga otrzymując przez krótkofalówki współrzędne musiała je znaleźć. Pogoda nam niestety nie za bardzo sprzyjała, ale my Harcerze niczego się nie boimy! Wróciliśmy mokrzy, ale zabawa była udana. Tak zakończyliśmy już przed ostatnią zbiórkę w tym roku harcerskim. 


Rzym 19.05.2014 r. 
Dh. Julia

Brak komentarzy: