wtorek, 29 kwietnia 2014
Spotkanie z Panem Jackiem Pałkiewiczem.
Dziś 29 kwietnia 2014 roku, ja autorka tego bloga spotkałam się osobiście z Panem Jackiem Pałkiewiczem. Całe spotkanie odbyło się w mieszkaniu pana Jacka w Warszawie. Denerwowałam się tak bardzo, że gdy p.Jacek otworzył drzwi nie wiedziałam co powiedzieć. Co innego jest pisać maila czy rozmawiać przez telefon.
Cała drużyna przygotowała dla p.Jacka drobny upominek, była to nasza koszulka drużyny wraz z podpisami wszystkich członków i kilka plakietek drużyny. Gdy pan Jacek ją zobaczył był jednocześnie bardzo zaskoczony jak i szczęśliwy. Teraz jednoczy się razem z nami nosząc tą koszulkę. Po kilku zdjęciach, otrzymałam od pana Jacka dwa kartony pełne książek oraz wiele drobiazgów. Każdy nasz członek drużyny otrzymał książkę, a w niej dla kogo, cytat oraz podpis pana Jacka.
Nie sądziłam, że to spotkanie może być tak szybko. Sądziłam, że spotkam pana Jacka na żywo za rok dwa, a tu taka okazja się natrafiła. Troszkę mi głupio, że nie spotkała się z panem Jackiem cała drużyna, bo to jednak bohater całej drużyny. Z tego co mi wiadomo pan Jacek odwiedzi nas w październiku tego roku, mam nadzieję, że dojedzie do tego spotkania i wraz z całą drużyną będziemy mogli porozmawiać z naszym bohaterem drużyny.
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz