Jeżeli chcecie grać w piłkę nożną na szpilkach, dowiedzieć się co to jest małpka ratownicza czy zakładać łańcuch na rower ze zawiązanymi oczami, to zapraszamy na "Dzień Chłopaka" do Wapniaków. Lecz dopiero za rok, bo tegoroczny mamy już za sobą!
Zbiórka rozpoczęła się biegiem terenowym po punktach rozłożonych na około szkoły, gdzie m.in. chłopcy wytrzepali dywan, przypomnieli sobie podstawy pierwszej pomocy oraz sprawdzili się w musztrze. Następnie chłopcy zagrali w piłkę nożną w butach na wysokim obcasie. Przy tej tak zaciętej grze powiedzenie połamania nóg, przestało być przenośnią. Później poszliśmy do harcówki na poczęstunek i złożyliśmy życzenia chłopcom. Na zakończenie zbiórki dziewczęta związały chłopców i oblały ich wodą.
dh. Klaudia
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz