piątek, 21 marca 2014

21.03.2014 r.


WOŚP 2014 r.




Czuwaj! 

Dziś jak co, każdy piątek odbyła się zbiórka. Rozpoczęła się apelem, a później przeszliśmy do harcówki. Tam rozmawialiśmy o wyjeździe do Włoch, WGP i Biwaku Rady Drużyny. Następnie wszyscy poszliśmy do lasu. Gdzie chłopcy budowali swój bunkier, a dziewczęta podzieliły się na dwie grupy i budowały szałasy. Gdy wszystko skończyliśmy wróciliśmy do szkoły i tam zakończyliśmy zbiórkę. 


Od 14 Zastępu "INSTYNKT": 
Dziś założyciel zastępu dh. Michał na apelu 33 ADSH Wapniaki, mianował Jakuba Sobczaka na zastępowego 14-go Zastępu "Instynkt", a Pawła Lidzbarskiego funkcyjnym. Jutro zapraszam na post o zbiórce naszego nowego zastępu.

Brak komentarzy: