| WOŚP 2014 r. |
Czuwaj!
Dziś jak co, każdy piątek odbyła się zbiórka. Rozpoczęła się apelem, a później przeszliśmy do harcówki. Tam rozmawialiśmy o wyjeździe do Włoch, WGP i Biwaku Rady Drużyny. Następnie wszyscy poszliśmy do lasu. Gdzie chłopcy budowali swój bunkier, a dziewczęta podzieliły się na dwie grupy i budowały szałasy. Gdy wszystko skończyliśmy wróciliśmy do szkoły i tam zakończyliśmy zbiórkę.
Od 14 Zastępu "INSTYNKT":
Dziś założyciel zastępu dh. Michał na apelu 33 ADSH Wapniaki, mianował Jakuba Sobczaka na zastępowego 14-go Zastępu "Instynkt", a Pawła Lidzbarskiego funkcyjnym. Jutro zapraszam na post o zbiórce naszego nowego zastępu.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz