| DMB 2014 r. - Hufiec ZHP Lębork |
Czuwaj!
Dziś jak, co każdy piątek była zbiórka. To chyba już, każdy wie.
Rozpoczęła się bardzo szybkim apelem, po czym rozeszliśmy się do zastępów. Zastęp WB poszedł w teren, gdzie kopali bunkry. KK poszły zaś do harcówki gdzie omawiały WGP (Wiosenna Gra Polowa) i to co musimy zrobić w zastępie. Później na chwilę wrócili do nas chłopcy, by porozmawiać o sprawach związanych z drużyną i tak później poszli dalej kontynuować swoją pracę.
Dh. Michał przeprowadził test, pierwsza część polegała na odpowiedzeniu na cztery pytania i uzasadnieniu ich, a druga część polegała na ćwiczeniach fizycznych brzuszki, przysiady, przewroty itp. Osoby, które zdały test dołączyły do nowego zastępu, do 14 Zastępu "INSTYNKT".
Jest to zastęp, który powstał dziś. Składa się z 9 członków drużyny, 5-iu druhów i 4-erech druhen. Zastęp głównie będzie specjalizował się survivalem, ale na pewno nie zabraknie zabaw i teorii.
Dh. Michał przeprowadził test, pierwsza część polegała na odpowiedzeniu na cztery pytania i uzasadnieniu ich, a druga część polegała na ćwiczeniach fizycznych brzuszki, przysiady, przewroty itp. Osoby, które zdały test dołączyły do nowego zastępu, do 14 Zastępu "INSTYNKT".
Jest to zastęp, który powstał dziś. Składa się z 9 członków drużyny, 5-iu druhów i 4-erech druhen. Zastęp głównie będzie specjalizował się survivalem, ale na pewno nie zabraknie zabaw i teorii.
Na blogu będą pojawiały się zbiórki zastępu Instynkt, gdyż będziemy spotykać się w inne dni, a w swoich zastępach czyli Kudłatych Kobrach i Wężach Borneo jesteśmy nadal.
dh. och. Julia Czubaty
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz