piątek, 4 kwietnia 2014

04.04.2014 r.

Telekonferencja z Jackiem Pałkiewiczem. 2011 r. 



Czuwaj!
Dziś zbiórka bardzo organizacyjna. Za raz po apelu usiedliśmy w krąg. Tam koordynator wyprawy do Monte Cassino powiedział nam o całej naszej wyprawie. Wszyscy słuchali druha bardzo uważnie bo wyjeżdżamy bardzo daleko i na bardzo długo. A skoro już wspominam o wyprawie to może napiszę co i jak. 
Tak więc, w związku z 70 rocznicą Bitwy pod Monte Cassino. Związek Harcerstwa Polskiego zorganizował wyprawę do tego właśnie miejsca. Wyjeżdżamy 13 maja a wracamy 21 maja. Z drużyny jedzie 18 osób, to bardzo dużo. Prawdopodobnie jesteśmy jedyną największą grupą z Polski. Razem z Polski jedzie nas ok. 1500 osób. Wszyscy są niepodekscytowani, bo to pierwsza nasza wyprawa tak daleko i z tak dużą ekipą.
Nie zabraknie postu po całej wyprawie oraz może i na naszym Facebook'u pojawią się posty wczasie wyjazdu. 

dh.och. Julia 

Brak komentarzy: