![]() |
| Telekonferencja z Jackiem Pałkiewiczem. 2011 r. |
Czuwaj!
Dziś zbiórka bardzo organizacyjna. Za raz po apelu usiedliśmy w krąg. Tam koordynator wyprawy do Monte Cassino powiedział nam o całej naszej wyprawie. Wszyscy słuchali druha bardzo uważnie bo wyjeżdżamy bardzo daleko i na bardzo długo. A skoro już wspominam o wyprawie to może napiszę co i jak.
Tak więc, w związku z 70 rocznicą Bitwy pod Monte Cassino. Związek Harcerstwa Polskiego zorganizował wyprawę do tego właśnie miejsca. Wyjeżdżamy 13 maja a wracamy 21 maja. Z drużyny jedzie 18 osób, to bardzo dużo. Prawdopodobnie jesteśmy jedyną największą grupą z Polski. Razem z Polski jedzie nas ok. 1500 osób. Wszyscy są niepodekscytowani, bo to pierwsza nasza wyprawa tak daleko i z tak dużą ekipą.
Nie zabraknie postu po całej wyprawie oraz może i na naszym Facebook'u pojawią się posty wczasie wyjazdu.
dh.och. Julia

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz