piątek, 11 kwietnia 2014

11.04.2014 r.

Jak wiadomo dziś piątek, a konsekwencją piątku jest zbiórka. 
Kwidzyn 2014 r.

Tak jak wiadomo z powyższego wpisu dziś była zbiórka. Praktycznie nic szczególnego się nie działo. Rozpoczęła się apelem i ogłoszeniem biwaku w Strzebielinie Morskim. Później rozeszliśmy się do zastępów, w których poznawaliśmy życie Jacka Pałkiewicza. Chłopcy oczywiście, jeszcze wrócili do lasu kopać swój bunkier, a dziewczęta uczyły się pisać konspekt. Pod koniec zbiórki i tak wszyscy wróciliśmy do harcówki gdzie omawialiśmy WGP oraz Wyprawę do Włoch na uroczystość obchodów Bitwy pod Monte Cassino. Na zakończenie pobawiliśmy się w kartofla i stanęliśmy do kręgu. 

Dh.Och. Julia

Brak komentarzy: