Jak wiadomo dziś piątek, a konsekwencją piątku jest zbiórka.
 |
Kwidzyn 2014 r.
Tak jak wiadomo z powyższego wpisu dziś była zbiórka. Praktycznie nic szczególnego się nie działo. Rozpoczęła się apelem i ogłoszeniem biwaku w Strzebielinie Morskim. Później rozeszliśmy się do zastępów, w których poznawaliśmy życie Jacka Pałkiewicza. Chłopcy oczywiście, jeszcze wrócili do lasu kopać swój bunkier, a dziewczęta uczyły się pisać konspekt. Pod koniec zbiórki i tak wszyscy wróciliśmy do harcówki gdzie omawialiśmy WGP oraz Wyprawę do Włoch na uroczystość obchodów Bitwy pod Monte Cassino. Na zakończenie pobawiliśmy się w kartofla i stanęliśmy do kręgu.
Dh.Och. Julia
|
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz